شروع به پذیرش بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان روش پرداخت کنید. نرم افزار داخلی ما بر روی سرور شما نصب و شما تنها کسی هستید که پول خود را کنترل می کنید.

روش‌های پرداخت به سرعت در حال تغییر هستند، از ارزهای فیزیکی گرفته تا پول دیجیتال و ارزهای دیجیتال، و با آن سیستم‌های پرداخت نیز با گذشت زمان در حال تکامل هستند. اگرچه سیستم‌های پرداخت سنتی از بسیاری جهات مؤثر هستند، اما محدودیت‌های عمده‌ای دارند، مانند تأخیر در تراکنش‌های مرزی، عدم اتوماسیون و دخالت واسطه‌ها. کسب‌وکارها در سرتاسر جهان متوجه این مشکلات هستند. علاوه بر این، آنها همچنین به دنبال یک سیستم پرداخت بهتر برای بهبود بخش‌های خاصی مانند زنجیره تامین و خرده‌فروشی هستند، جایی که حفظ تعادل بین جریان کالا و پول بسیار مهم است.

درگاه پرداخت غیرمتمرکز ساخته شده در توکن ساز توسط بلاک چین های ترون ,باینانس و اتریوم پشتیبانی می‌شوند، با توانایی خود برای فعال کردن پرداخت و پذیرش ارزهای دیجیتال در یک شبکه شفاف عمل می کند

improve business unlimited

کسب و کارت را دلاری کن

درگاه پرداخت بین المللی داشته باش! تنها چیزی که لازم است تکمیل فرم برای شروع پذیرش ارزدیجیتال جهت ساخت فاکتور آنلاین و فروش محصولات و خدمات به کریپتو.

0 شبکه های قابل پشتیبانی
0 ارزهای پشتیبانی شده
0 لینک های پرداخت
0 فاکتورهای ارسال شده با کریپتو

غیرمتمرکزسازی کسب و کارها

ویژگی ها

سرویس شخص ثالث وجود ندارد

بدون خدمات شخص ثالث، بدون ثبت نام، بدون فرآیند KYC. شما کاملاً کنترل پول خود را دارید

کنترل تراکنشها

ساخت پنل کاربری آسان جهت مدیریت تراکنش ها و سفارشات

از نودهای خود استفاده کنید

اتصال سرور به نودهای بلاک چین مورد نظر

درگاه پرداخت کریپتو مزایایی مانند تغییرناپذیری سوابق و شفافیت در تراکنش‌ها را به همراه دارد. علاوه بر این، ماهیت غیرمتمرکز بلاک چین، واسطه هایی مانند بانک را از رویه پرداخت حذف می کند، که سرعت تراکنش را بهبود می بخشد و مراحل پردازش پرداخت را کوتاه می کند. این سیستم در نهایت افراد بیشتری را به استفاده از ارزهای دیجیتال تشویق می کند و به محبوبیت روزافزون اکوسیستم های غیرمتمرکز کمک می کند.

improve business unlimited

فرآیند تراکنش ها چگونه است؟

هنگامی که یک کاربر سفارش را انجام می دهد، برنامه داده های پرداخت کننده (مانند آدرس کیف پول و غیره) را ثبت و آن را رمزگذاری می کند و جزئیات را از طریق اتصال SSL به وب سرور شما ارسال می کند. به دروازه پرداخت یکپارچه، زنجیره بلوکی شبکه موردنظر را اسکن می کند و نود های تراکنش را تایید و یا عدم تایید کنند. پس از تأیید، کوینها به حساب کسب و کار منتقل می شوند و درگاه پرداخت به محض انجام تأیید صحت در پایان، هر دو طرف را از پرداخت موفقیت‌آمیز مطلع می‌کند.

پشتیبانی از شبکه های

تتر TRC20 - بیتکوین - اتریوم و توکن های ERC20 - باینانس و توکن های BNB - دوج کوین و ..