توکن ساز از سال ۲۰۱۸ در توسعه برنامه های بلاک چین در پروژه های بین المللی مختلفی همکاری داشته است، تلاش توکن ساز ارائه خدمات بهتر در شبکه های بلاک چین نوآورانه و راه حل های نوآوری در صنایع مختلف می باشد.تیم توکن ساز از توسعه دهندگان بین المللی بهره می برد و به ارائه راه حل های توسعه بلاک چین برای مشاغل موجود، استارت آپ ها، کارآفرینان عصر جدید و صنایعی که می توان فناوری انقلابی بلاک چین را در آنها پیاده سازی کرد، اختصاص داده ایم.


برخی از خدمات توکن ساز را مشاهده نمایید :

مشاوره در کسب و کار بلاک چین

خدمات توکن ساز شامل مشاوره و ارائه نکات راهبردی. برای ایده های کسب و کار جهت دهی نوین آنها.

تدوین نقشه راه مطابق با اصول بین المللی

خدمات تدوین وایت پیپر یا همان مستندات یک پروژه بلاک چینی جهت عرضه به جامعه بلاک چین

اجرای صرافی غیرمتمرکز

صرافی های غیرمتمرکز همان طور که از نامش مشخص است توسط قراردادهای هوشمند و بدون محدودیت مورد استفاده بسیاری می باشد یکی از خدمات توکن ساز اجرا صرافی غیرمترکز بر بلاک چین های موجود است.

قرارداد هوشمند و اوراکل

اتصال قرارداد هوشمند به دیتاسورس خارج زنجیره با Oracle

بهینه سازی IPFS

ذخیره دیتا Off-chain روی دیتا استوریج توزیع شده در IPFS

راه اندازی بریج

اجرای بریج های بلاکچین جهت حل کردن محدودیت‌هایی از جمله مقیاس پذیری یا بالا بودن حجم تراکنش‌ها و زمان انجام تراکنش‌ها.

اجرای سیستمهای وام دهی بر پایه بلاک چین

از خدمات توکن ساز اجرایسیستم های وام دهی از طریق بلاک چین. در شبکه های مختلف می باشد

خدمات پیش فروش و عرضه اولیه

اجرای پروژه های بلاک چین از ایده تا اجرا شامل مارکتینگ بین المللی ، خدمات لیستینگ در صرافی ها و مراجع معتبر و ...

بازی های مبتنی بر بلاک چین

اجرای بازیهای آنلاین مبتنی بر بلاک چین همراه با والت داخلی و توکن اختصاصی پروژه .

layout styles

ساخت گالری انلاین بر پایه بلاک چین

توسعه مارکت ان اف تی درآمد هنگفتی را برای هنرمندان، نوازندگان، سازندگان ویدیو و غیره به ارمغان می‌آورد.

امروزه مارکت های ان اف تی از پتانسیل وسیعی برخوردار شدند و پای خود را در دیجیتالی سازی زیرساخت های و آثار هنری گذاشته است

مارکت پلیس توکن ساز شامل ویژگی های عالی است که به طور خاص خدمات شما را ارتقا می بخشد و شما را در بازار منحصر به فرد می کند


گیمینگ در بلاک چین

بازی های NFT اتفاق بزرگ بعدی در صنعت بازی های ویدیویی هستند. توانایی تبدیل همه چیز در بازی به NFT و ارائه فرصتی برای کسب درآمد برای بازیکنان، کل مفهوم بازی را متحول می کند. از این رو، خود را به عنوان یک فرصت تجاری درجه یک برای جامعه دیجیتال ایجاد تثبیت کرده است. بنابراین، اکنون زمان آن است که توسعه پلتفرم بازی NFT خود را توسعه دهید و عظمت NFT ها را همراه با سود بسیار زیاد تجربه کنید.

game-clockchain

تجارت خود را مطابق با استانداردهای Hyperledger Fabric غیرمتمرکز کنید

سوالات متداول

فناوری بلاک چین یکی از پیشرفته‌ترین فناوری‌های نرم‌افزاری است که ایمن، کارآمد است و امکان حذف واسطه‌ها را در چندین فرآیند معاملاتی فراهم می‌کند. در واقع بلاک چین دفتر کل توزیع شده است که از طریق آن مشتریان می توانند مستقیماً از طریق یک مسیر دیجیتال با یکدیگر تعامل داشته باشند و با یکدیگر معامله کنند. در این فرآیند برای انجام تراکنش ها نیازی به واسطه یا شخص ثالث مانند بانک های دولتی ندارند. این بدون شک پلتفرم کاری نسل بعدی است که به آنها کمک می کند تا مشاغل خود را چند برابر کنند.

این فناوری از مراحل خاصی برای انجام وظایف خود استفاده می کند.

مرحله 1: - تراکنش ها (خرید یا فروش) ابتدا وارد شبکه ای از رایانه های قوی و قدرتمند می شوند که گره نامیده می شوند و شروع به انتقال می کنند.

مرحله 2:-سپس این تراکنش هااز طریق هزاران گره از این قبیل در سراسر جهان یا هر جا که لازم باشد جریان می یابند. برای ساخت این شبکه از الگوریتم های کامپیوتری قوی استفاده شده است. همچنین کلیدهای رمزنگاری وجود دارند که تراکنش ها را تایید می کنند.

مرحله 3: - تعداد زیادی از افرادی که کلیدها را در اختیار دارند، به عنوان مرجع عمل می کنند و از آن کلید می تواند که به عنوان امضای دیجیتال نیز نامبرده می شود، استفاده کنند تا در مورد تراکنش ها به اجماع برسند. تمام این فرآیند در یک شبکه همتا به همتا انجام می شود.

مرحله 4: - وقتی معامله بین دو طرف تأیید شده مجاز تشخیص داده شد، یک وریفای محاسباتی ایجاد می کند.

در آینده، هر معامله تجاری از طریق فناوری بلاک چین انجام خواهد شد. با توجه به مزایای متعدد آن، کارآفرینان آینده از این فناوری در هر جنبه ای برای ارتقای سطح کسب و کار خود و ایجاد یک اکوسیستم مسئولانه برای مشتریان استفاده خواهند کرد. با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، این فناوری وابستگی به ارزهای سنتی را از بین می برد و ارزهای دیجیتال را ارتقا می دهد.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. این توسعه فناوری به پارامترهای مختلفی مانند طراحی، معماری، کار توسعه، ادغام، نگهداری بستگی دارد. بسته به تمام جنبه های فوق، هزینه توسعه متفاوت است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. بلاک چین این قابلیت را دارد به هر صنعتی که به نوعی با نرم افزار و اینترنت مرتبط است، سود برساند. در حال حاضر تامین مالی، مراقبت‌های بهداشتی، بانکداری، مخابرات، بیمه، رسانه و سرگرمی، خودرو و حتی بخش‌های دولتی در حال پیاده‌سازی این فناوری هستند تا از فرآیندهای تجاری سریع، بدون دردسر و ایمن استفاده کنند.

توسعه بلاک چین جدیدترین فناوری روز است که بسیاری از سازمان های پیشرو برای به حداکثر رساندن خروجی و بهینه سازی هزینه های خود از آن استفاده می کنند. این توسعه فناوری به پارامترهای مختلفی مانند طراحی، معماری، کار توسعه، ادغام، نگهداری بستگی دارد. بسته به تمام جنبه های فوق، هزینه توسعه متفاوت است. برای جزئیات بیشتر با ما تماس بگیرید.